Kalite Politikası

İnşaat sektöründe Türkiye ve yurt dışında göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektördeki her türlü imalat ihtiyacına cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyetini sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, imalat güvenilirliği, zamanında teslim, tüm çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerindendir.Güvenlik ve Sağlık

En tehlikeli sanayi dallarından biri olan inşaat sanayinde güvenlik önlemlerine yüksek önem vermelidir. EKOL MEKANİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET TAAHHÜT A.Ş‘ de, bu gerçeğin farkında olarak şantiyelerimizde güvenliği artıracak önlemlere azami dikkat etmektedir.